Zrinjski na gostujućem terenu svladao Krupu

HŠK Zrinjski na gostujućem je terenu svladao momčad Krupe rezultatom 1:2 u sklopu 8. kola Premijer lige BiH.

Kako je šef stručnoga stožera Zrinjskog Blaž Slišković i najavio, Plemići su na gostovanje kod Krupe došli po pozitivan rezultat odnosno pobjedu i to su i ostvarili.

Domaćini su, iako s oslabljenom ekipom, u utakmicu ušli bolje i poveli su u 24. minuti sjajnim pogotkom Lazara Nikolića. Zrinjski s vratio pred kraj prvoga poluvremena. Hrvoje Barišić se u 39. minuti upisao u strijelce i vratio Plemiće ponovno u igru.

U drugo poluvrijeme odlučno su ušle obje momčadi. Bilo je prilika s obje strane terena, no do promjene rezultata čekalo se sve do 75. minute kada je Todorović pogodio za vodstvo Zrinjskog i konačni rezultat od 1:2.

Sljedeće kolo rezervirano je za hercegovački derbi u kojem HŠK Zrinjski dočekuje NK Široki Brijeg, a FK Krupa ide na gostovanje Zvijezdi 09.

Rezultati by SofaScore

FK KRUPA: Kutić, Karišik, Redžić, Puzigaća, Nikodijević, Aganspahić, Handžić, Milanović, Maksimović, Crnov, Nikolić.

HŠK ZRINJSKI: Brkić, Galić, Barišić, Čirjak, Bekrić, Jović, Perišić, Barić, Jakovljević, Kadušić, Bilbija.