Zrinjski minimalno slavio protiv Krupe

HŠK Zrinjski Mostar svladao je na svojem travnjaku pred praznim tribinama FK Krupa rezultatom 1:0 u okviru 19. kola Premijer lige BiH.

Gosti su agresivno ušli u utakmicu pokazujući da se u Mostar nisu došli braniti. Igralo se s obje strane dosta čvrsto. Nakon početnog ispitivanja snaga, domaćini su preuzeli inicijativu tražeći pogodak, a Krupa je prijetila iz kontri. Pogodak u prvom poluvremenu nije pao pa se na podmor otišlo s početnih 0:0.

U drugo poluvrijeme odlučnije su ušli Plemići. Kružili su domaći pred vratima Krupe, ali bez velikog uspjeha jer su se nogometaši Krupe dobro branili. Zrinjski je stalnim napadima pritiskao goste i bilo je pitanje vremena kada će zabiti.

Pogodak je u 66. minuti za 1:0 zabio Eman Marković koji je Kadušića na terenu zamijenio 10-ak minuta prije. Zrinjski je nastavio napadati kontrolirajući utakmicu. Krupa je pred sam kraj susreta imala veliku šansu, glavom je pokušao Lukić, ali lopta je otišla preko gola.

Podsjetimo, ovaj susret odigran je pred praznim tribinama stadiona Pod Bijelim Brijeg zbog suspenzije koju je Zrinjski zaradio na utakmici protiv Sarajeva.

Rezultati by SofaScore

HŠK Zrinjski: Brkić, Galić, Barišić, Todorović, Rugašević, Hairlahović, Perišić, Jakovljević, Rustemović, Bekić, Kadušić.

FK Krupa: Marković, Redžić, Makitan, Dujaković, Marjanović, Palić, Dekić, Nikolić, Milanović, Maksimović, Crnov.