Zrinjski ispao od APOEL-a nakon lutrije jedanaesteraca

Nogometaši mostarskog Zrinjskog ispali su od APOELA u trećem pretkolu Europske lige nakon lutrije jedanaesteraca (4:2).

Nakon prvih 90 minuta na Cipru rezultat je bio 2:2. U produžecima nije bilo pogodaka te je plasman u play-off odlučen boljim izvođenjem jedanaesteraca.

Plemići su poveli u 10. minuti kada je glavom pogodio Josip Ivančić nakon ubačaja Ognjena Todorovića.

Ciprani su izjednačili već za tri minute. Omer Atzili je slabo šutirao, ali njegova lopta je ipak prevarila vratara Ivana Brkića.

U 27. minuti APOEL je došao do preokreta, a strijelac je bio Atdhe Nuhiu nakon ubačaja iz kornera.

Mostarci su došli do poravnanja u 69. minuti kada se Nemanja Bilbija sjajno snašao u gužvi ispred APOEL-ovih vrata i zakucao loptu za 2:2.

Do kraja regularnog dijela susreta nije bilo pogodaka te se otišlo u produžetke u kojima su mreže mirovale.

Susret je odlučen boljim izvođenjem jedanaesteraca, a više sreće imao je APOEL.