Zmajevi ispustili pobjedu protiv Crne Gore

Nogometaši Bosne i Hercegovine na Gradskom stadionu u Podgorici, u trećem kolu UEFA-ine Lige nacija, odigrali su neriješeno protiv Crne Gore (1:1).

Prvu šansu Zmajevi su stvorili već u šestoj minuti susreta. Iz kornera je ubacio Pjanić, Hadžikadunić je šutirao glavom, no vratar Crne Gore nije dopustio da BiH dođe do pogotka.

Bh. nogometaši su u prvom poluvremenu imali veći posjed lopte, a na predah se otišlo bez golova.

Čapljinac Luka Menalo u 63. minuti pogodio je za vodstvo Zmajeva. Lopta se nakon napada odbila do Menala, a ovom mladiću nije bilo teško postići zgoditak u situaciji jedan na jedan s domaćim golmanom.

Još jednu šansu imali su Zmajevu u 69. minuti susreta. Prevljak i Menalo bili su u situaciji dva na dva s obranom Crne Gore, ali je domaćin uspio blokirati šut.

Propuštenu priliku kaznila je momčad Crne Gore. Marušić je u 77. minuti izjednačio na 1:1. Probio se po desnoj strani, ušao u sredinu, šutirao i postavio konačan rezultat susreta.