Žižović: Ponosan sam na igrače ; Karačić: Možemo tražiti neke razloge, ali to ću zadržati za sebe

Toni Karačić
Zrinjski je u srijedu s 2:1 pobijedio Široki Brijeg, a utakmicu su prokomentirali i treneri.

Imali smo zasluženih 2:0 nakon prvih 45 minuta. U nastavku smo ostali bez energije i snage, ali šest utakmica u 14 dana se osjeti na igračima. Izdržali smo i ponosan sam na igrače koji su u četiri dana ostvarili dvije pobjede protiv ekipa koje pretendiraju na vrh tablice, kazao je trener Plemića Mladen Žižović.

Zrinjski u sljedećem kolu gostuje kod Radnika, a Žižović je istaknuo kako njegovu momčad čeka daleko gostovanje, ali se nada kako će se niz pobjeda nastaviti i u Bijeljini.

Trener Plavo-bijelih, Toni Karačić, čestitao je Zrinjskom na pobjedi.

Čestitam Zrinjskom na pobjedi. Prvo poluvrijeme s naše strane je bilo slabo, možemo tražiti neke razloge za to, ali to ću zadržati za sebe. Zrinjski je kaznio sve naše tehničke greške i dali su dva gola.

U drugom poluvremenu smo imali neku inicijativu, ali to je bilo slabo. Možda bi da smo ranije dali gol bilo drugačije. Ne preostaje mi ništa drugo nego još jednom čestitati Zrinjskom.

Naredni ispit za Široki Brijeg je ponovno u Mostaru. Za vikend će gostovati Veležu.

Energetski nismo na razini kako treba, imamo vremena da koliko-toliko analiziramo, te da se pripremimo, kazao je Karačić.

Pobjeda Zrinjskog u hercegovačkom derbiju: Široki “nestao” u 120 sekundi