Ženski nogomet: Mirnesa Kurtić potopila Širokobriježanke u Živinicama

Iako osokoljene s trima vezanim pobjedama, nogometašice ŽNK Široki Brijeg nisu uspjele polučiti pozitivan rezultat na gostovanju kod vodećega ŽFK Fortuna u derbiju 12. kola 1. lige FBiH.

Domaće igračice slavile su pobjedu rezultatom 3:1 te tako potvrdile naslov prvaka i plasman u Premijer ligu BiH.

Mirnesa Kurtić dovela je domaćina u vodstvo u 21. minuti. Širokobriješka Ivona Knezović poravnala je rezultat u 33. minuti. I kad se činilo kako će poluvrijeme završiti u egalu, Mirnesa Kurtić koristi grešku vratarke Jelene Grbešić i svojim drugim pogotkom donosi novo vodstvo svojoj ekipi.

Iako su naše igračice u nastavku pokušale doći do poravnanja, Mirnesa Kurtić je u 81. minuti postigla hat-trick i potvrdila pobjedu svoje ekipe, priopćio je ŽNK Široki Brijeg.