Željo i Mladost podijelili bodove u odličnom susretu

Željezničar  i Mladost podijelili su bodove u okviru 10. kola Premijer lige BiH u susretu koji je završio rezultatom 2:2.

Obje momčadi susret su otvorile dobro stvarajući prilike i poluprilike. Željezničar je pred kraj prvoga poluvremena podigao ritam igre pokušavajući doći do pogotka, no vratar Mladosti zabilježio je sjajne intervencije. Mladost je povela s 1:0 iz odlične akcije u 45. minuti susreta preko Atajića.

Željezničar se u drugom poluvremenu vratio. U 57. minuti susreta Zec je na odličan ubačaj Stevanovića izjednačio na 1:1.

Međutim, ubrzo je uslijedio odgovor domaćina. Nemanja Anđušić sjajno je lobom prevario vratara gostiju i doveo svoju momčad na 2:1.

Mladost je nakon drugoga pogotka nastavila napadati, ali su se i nogometaši Željezničara digli. Što je utakmica više odmicala Željo je bolje igrao, tako da je do novog izjednačenja došlo u 78. minuti.

Pogodak za 2:2 i konačni rezultat postigao je Dacić samo nekoliko trenutaka nakon ulaska u igru.

Rezultati by SofaScore

MLADOST: Velić, Guzina, Anđušić, Marković, Atajić, Sadiković, Bojo, Hiroš, Asani, Mišić, Isaković.

ŽELJEZNIČAR: Kjosevski, Stevanović, Pavić, Čurjurić, Bakrač, Zec, Krpić, Blagojević, Zajmović, Šabanadžović, Rodin.