Željezničar u sudačkoj nadoknadio spasio poraz od Sarajeva

Izvrstan sarajevski derbi koji se igrao na Grbavici završio je neriješenim rezultatom.

Željezničar se u sudačkoj nadoknadi, točnije u 96. minuti, spasio poraza od Sarajeva. Sarajevo je povelo golom Ivana Ikića iz jedanaesterca u 47. minuti, a na 2:0 u 76. minuti povisio je Musa Muhammed.

Iako je Željezničar imao igrača više cijelo drugo poluvrijeme, jer je krajem prvog isključen Frane Čirjak, tek u zadnjih nekoliko minuta domaći su uspjeli izjednačiti.

Prvo je u 88. nakon kornera pogodio Dženan Haračić, da bi u šestoj minute sudačke nadoknade Željezničar dobio slobodan udarac koji je izveo Samir Bekrić i majstorski pogodio za slavlje pune Grbavice.