Željezničar ispao iz Europe, Papoulis presudio Plavima

Završena je europska priča za FK Željezničar nakon poraza 2:1 na Grbavici, Željezničar je i večeras poražen u gostima kod Apollona rezultatom 3:1.

Nogometaši Željezničara imali su očajan početak. U prvoj su minuti imali udarac iz kuta koji je loše izveden, a onda je Veselinović poslao katastrofalnu povratnu loptu koja je stigla do Papoulisa koji lako pogađa za vodstvo Apollona od 1:0.

Početak prvoga poluvremena protekao je potpunoj u dominaciji domaće momčadi, ali Željezničar pred kraj dolazi do izjednačenja. Asim Zec je u 43. minuti pogodio za 1:1 i tako vratio nadu svojoj momčadi.

Međutim, Apollon je do novog vodstva stigao u 57. minuti kada je Papoulis zabio svoj drugi pogodak iz jedanaesterca za 2:1, a potom se u strijelce upisao i treći put u 90. minuti.

Apollon – Željezničar 3:1 (Papoulis 2′, 57′, 90′ – Zec 43′)

Apollon: Vale, Roberge, Yuste, Pedro, Vasilou, Sachetti, Kyriakou, Papoulis, Sardinero, Schembri, Maglica

Željezničar: Kjosevski, Pavić, Bogičević, Bakrač, Šehić, Vranješ, Šabanadžović, Veselinović, Čurjurić, Zec, Krpić