Zabila tri autogola pa nije izdržala do poluvremena

Meikayla Moore, stoperica Liverpoola i reprezentacije Novog Zelanda, postala je viralna iz razloga zbog kojeg nitko to ne želi postati.

Na utakmici turnira protiv SAD-a za samo pola sata u prvom poluvremenu zabila je tri autogola. Prvi u petoj minuti, tako što je u vlastitu mrežu nogom skrenula ubačaj s lijeve strane, piše Index.hr.

Samo minutu kasnije Moore je opet zabila svojoj golmanici, ali sada glavom i na ubačaj zdesna.

Hat-trick autogolova kompletirala je u 36. minuti, kada je opet nogom u svoju mrežu zakucala još jedan, sada prizemni ubačaj s desne strane.

Četiri minute kasnije i pet minuta prije kraja poluvremena, Moore više nije mogla izdržati i zamijenjena je. Amerikanke su u drugom dijelu bez njihove “najefikasnije igračice” same zabile još dva gola za ukupnih 5:0.