Vukas: Sramota me je zbog današnjeg nastupa

Zrinjski je u subotu neočekivano poražen kod Zvijezde 09 s rezultatom 2:0 i postao je prva momčad koja izgubila od Zvijezdaša ove sezone.

Trener Mostaraca Hari Vukas po završetku utakmice na konferenciji za novinare istaknuo je kako ga je sramota zbog današnjeg nastupa njegove momčadi u Ugljeviku.

Od prve minute su bili željni da naprave nešto, a mi smo bili sve suprotno. Zvijezda je u 20 minuta imala pet-šest udaraca. Nismo zaslužili ništa više od ovoga. Ispričavam se svima koji vole Zrinjski za ovo danas.

Sramota me je.

Ne umanjujem pobjedu domaćina, ali Zrinjski ima svoju razinu i renome i sebi ovo ne smije dopustiti. Razočaran sam i nema potrebe ništa više govoriti, istakao je Vukas.

Zrinjski u idučem kolu dočekuje momčad Tuzla Cityja.