Vlaho nakon remija Širokog u Tuzli: Dobro je što nas protivnik nije kaznio

Nakon čak 7. utakmice bez postignutog pogotka u prvenstvu ove sezone, nogometaši Širokog Brijega s remijem (0:0) protiv Tuzla Cityja bodovno su se izjednačili sa tuzlanskom Slobodom, koja je izgubila u Mostaru, ali zato se njihov zaostatak za vodećima povećava.

Po završetku utakmice na stadionu Tušanj, svoj komentar dao je pomoćni trener Širokobriježana Aleksandar Vlaho.

Čestitam domaćima na bodu, mislim kako smo mi više zaslužili. U prvih 45 minuta imali smo četiri ili pet stopostotnih situacija i nismo zabili, rekao je Vlaho.

Pomoćni trener “Plavo-bijelih” smatra kako je dobro što na kraju nisu i kažnjeni s obzirom na brojne propuštene prilike.

Drugo smo poluvrijeme išli zabiti, ali nismo uspjeli. Dobro je što nas protivnik nije kaznio. Mislim kako će biti bolje u sljedećim utakmicama i nadamo se prolasku u Kupu BiH, zaključio je Vlaho.

Široki Brijeg u srijedu ide ponovno na gostovanje u Tuzlu u osmini finala Kupa BiH protiv Slobode, dok će u prvenstvu u nedjelju na Pecari dočekati momčad Krupe.