Veznjak Villareala postigao nevjerojatan pogodak s 40 metara

Pablo Fornals (22), mladi veznjak Villarreala, u ovu sezonu je, kao i njegov klub koji je u prvih pet kola imao samo jednu pobjedu, ušao slabo. Fornals je šest utakmica u La Ligi i Europa ligi odigrao bez nekog izrazitog učinka.

Prošle sezone je s 12 asistencija podijelio naslov najboljeg asistenta španjolske La Lige s Messijem i Suarezom, a golom je srušio i Real na Santiago Bernabeu, prenosi Fokus.ba.

Onda je eksplodirao u šestom kolu Primere, i zabio je je strašan gol koji će konkurirati i za gol sezone.

U 66. minuti gostovanja njegove momčadi kod Athletica, lopta je odskočila desetak metara od centra na polovici domaćina, nakon čega ju je Fornals prihvatio i ispalio savršenu parabolu. Tako lansirani projektil preletio je iznad golmana Unaija Simona i ušutkao vatrene Baske.

Villareal je utakmicu dobio s 3:0, a Fornalsov gol bio je najljepši trenutak utakmice. Pogledajte ga u nastavku.