Veliki preokret Zrinjskoga za trijumf protiv Borca iz Čačka

Košarkaši Zrinjskog ostvarili su jubilarnu desetu pobjedu u tekućoj sezoni Druge ABA lige porazivši na domaćem parketu poslije velikog preokreta drugoplasirani Borac iz Čačka 80:76 (17:22, 22:30, 22:12, 19:12), a samim time momci trenera Hrvoja Vlašića povećali su svoje izglede za plasman na Final-four ovog natjecanja.

Gosti su u prvom poluvremenu sjajno pogađali trice, zabivši ih 10 iz 17 pokušaja, pa je uglavnom taj segment igre rezultirao njihovom uvjerljivom prednošću 52:39.

Ipak, domaćin je u nastavku dvoboja bio znatno bolji, pa je već do okončanja treće dionice spustio zaostatak na -3 (61:64), a u završnici susreta stigao i do potpunog preokreta i zasluženog trijumfa.

U redovima Zrinjskog su se istakli Smajlagić s 21 poenom, Miličević sa 17, a dvoznamenkasti su još bili Sokolović s 11, te Igrutinović s 10 poena. Kod gostiju bolji od ostalih bio je Popović s 13 poena, te Stojadinović koji je uz 12 poena imao i 7 skokova.

Hvala našim vjernim navijačima koji su nam pomogli doći do još jedne pobjede protiv prvoplasiranog kluba u ABA Liga 2 #HKKZrinjski #AbaLiga2