Veliki kiks kadeta Širokog Brijega u Vitezu

Kadetska momčad NK Širokog Brijega i dalje je na samo jednom porazu u tekućoj sezoni, međutim proteklog vikenda širokobriješki podmladak je ipak napravio kiks, jer se na gostovanju kod pretposljednjeg Viteza očekivala sigurna pobjeda, no susret je završio s neodlučenih 1:1, pa je vodeće Sarajevo uvjerljivom 5:0 pobjedom protiv Radnika povećalo prednost ispred Širokog Brijega na 5 bodova viška.

Vitežani su poveli golom Galiba Hidića u 27. minuti, a izjednačujući zgoditak za mlade Širokobriježane postigao je Toni Anić u 50. minuti susreta.

VITEZ – Stadion: Rijeka.

Sudac: Jasmin Varupa (Travnik).

Utakmica 9. Kola U17 PL BiH: Vitez – Široki Brijeg 1:1 (1:0).

Strijelci: 1:0 Hidić (27), 1:1 Anić (50).

Žuti kartoni: Marko Josipović (Vitez), a Toni Anić, Mate Zvonimir Lasić i Ivan Tadić (Široki Brijeg).

NK VITEZ: Anto Ramljak – Vedran Đotlo, Luka Babić, Marko Josipović, Galib Hidić (od 70. Ivan Lovrinović), Petar Krišto (od 55. Aladin Hrustić), Mateo Ramljak, Ante Vujević, Filip Perić (od 75. Gabrijel Kafadar), Dario Ivoš, Antonio Mlakić.

NK ŠIROKI BRIJEG: Ivan Puljić, Mate Zvonimir Lasić, Filip Brekalo (od 78. Stanko Ćeškić), Toni Anić, Stipe Tokić (od 47. Vinko Galić), Ivan Tadić, Daniel Lukić (od 47. Luka Miletić), Josip Bilobrk, Andrija Drljo, Luka Brkić, Ivan Mustapić.

Rezultati 9. Kola:

Vitez – Široki Brijeg 1:1, Sarajevo – Radnik 5:0, Borac – Krupa 1:0, Željezničar – Sloboda 3:1, Mladost – Zrinjski 1:0, GOŠK – Čelik 2:5.