Velika pobjeda Širokog u Trebinju

Široki je pobijedio Leotar 74:67 (26:19; 16:16; 14:13 i 18:19) u zaostaloj utakmici 17. kola Košarkaškog prvenstva BiH odigranoj u Trebinju.

Široki je ovom pobjedom upisao 17. pobjedu u sezoni čime su i dalje ostali na vrhu ljestvice kao neporažena momčad u prvenstvu s nevjerojatnom koš razlikom od +371.

U prvoj četvrtini Široki je nametnuo izvrstan tempo i poveo sa sedam koševa razlike i stvorio prednost koju su domaćini pokušali dostići.

U drugoj četvrtini ekipe su bile izjednačene, da bi Široki pojačao u nastavku, povećao prednost i na kraju slavili uvjerljivu pobjedu od sedam koševa razlike.

Na neugodnom gostovanju je prvo ime Širokog bio Duje Brala koji je zabio 20 koševa uz šut 9/11.

Uz njega, dvocifreni su u dresu Širokog bili Little (14 koševa), Ivanov (12 koševa) i Knight (15 koševa).

Kod Leotara Dejan Šakotić je ubacio 11 koševa i imao četiri asistencije, a pratio ga je Stefan Adžić sa devet koševa i pet skokova.