Velika foto galerija: Pogledajte veliko slavlje Lijeve Obale nakon trijumfa na Pecari

U velikom finalu Lige mjesnih zajednica Grada Širokog Brijega između Ljubotića i Lijeve Obale, na Pecari je slavila Lijeva Obala s 2:0.

Podsjećamo, igrači oba tima su na poluvrijeme otišli bez pogodaka, a u drugoj polovini susreta na Pecari dominirala je Lijeva Obala i svoju igru zaključila s fantastičnim pogotcima Wagnera u 69. i Mikulića u 77. minuti.

Lijeva Obala prvak Lige mjesnih zajednica Širokog Brijega

Lijeva Obala ovom se pobjedom plasirala u Ligu Hercegovine, koja kreće od idućeg ponedjeljka, 21.kolovoza.

U ponedjeljak počinje Liga Hercegovine, donosimo raspored natjecanja

Trijumf su igrači proslavili u odličnoj atmosferi zajedno s navijačima, no feštat će se i sa suparnicima iz Ljubotića.

10 komentara

• Minut i 55 do kraja ti Knešpolje pokloni gol u polufinalu nakon što si im stvorio 3 prilike u cijeloj utakmici…i za 15 dana si osvojio mjesne..šta ti je život..čudna godina u Klancu sve u svemu..a bravo ipak i za Lijevu i Ljubotice danas prava borba.

• Zašto se finale igra na velikom na Pecari?Mali nogomet i veliki su totalno različiti i ovo nema nikakve veze..Mislim da se još samo u Širokom igra finale na stadionu od svih ovih turnira u Hercegovini,i da bi bilo puno bolje da se igralo kako se igralo i do finala..Vidi se da tu nema kvalitete za veliki nogomet osim par pojedinaca a ni snage jer su neki samo brojkom popunili ekipe i zato je nogomet negledljiv..Čestitke pobjednicima..