Vardar prejak za Izviđač

Rukometaši Izviđača zabilježili su šesti poraz ove sezone u SEHA ligi.

Jedini predstavnik Bosne i Hercegovine u regionalnom natjecanju u srijedu navečer je u Skoplju poražen od jakog Vardara sa 42:30 (19:16).

”Skauti” su se veoma dobro držali u prvom poluvremenu, a što svjedoči i zaostatak od tri pogotka nakon prvih 30 minuta, no u nastavku iskusniji i kvalitetniji Makedonci povećali su svoje vodstvo te na kraju slavili s uvjerljivih 12 razlike.

U redovima prvaka BiH najefikasniji su bili Kristijan Jarak sa šest i Josip Šarac sa pet pogodaka, a kod pobjedničke momčadi Danil Šišikarev sa sedam pogodaka.

U sljedećem kolu Ljubušaci 8. studenog također gostuju u Skoplju protiv momčadi Metalurga koju vodi hrvatski trener Lino Červar.