United gazi pod Solskjaerom: Nova uvjerljiva pobjeda, ovaj put u Londonu protiv Fulhama

Manchester United je u 26. kolu engleske Premier lige kao gost uvjerljivo svladao Fulham rezultatom 0:3.

Crveni vragovi su već u ranoj fazi susreta stigli do kapitalne prednosti.

Prvo je Pogba na dodavanje Martiala postigao sjajan gol udarcem iskosa u 14. minuti za 0:1, a samo devet minuta kasnije Martial je primio loptu na svojoj polovini, u punom sprintu prošao je nekoliko igrača i po drugi put zatresao mrežu londonske momčadi, prenosi Scsport.ba.

Trijumf kluba s Old Trafforda u nastavku je ovjerio Pogba svojim drugim pogotkom, ovoga puta iz jedanaesterca u 65. minuti za konačnih 0:3.