Uhićen Sarajlija koji je stan pretvorio u vrt marihuane: Policija pronašla 30 stabljika

Sarajevska policija uhitila je jednu osobu zbog proizvodnje i preprodaje marihuane, nakon što je u njegovom stanu pronašla čak 30 stabljika Cannabis sative.

Dana 4. kolovoza 2025. godine, policijski službenici Federalne uprave policije pod nadzorom Županijskog tužiteljstva Županije Sarajevo i prema naredbi Općinskog suda u Sarajevu, na području Sarajeva proveli su operativnu akciju u kojoj je uhićena osoba inicijala A.Š. (1963.) zbog sumnje na kazneno djelo “Neovlaštena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga” iz članka 238. Kaznenog zakona FBiH.

Tijekom akcije obavljen je pretres stana, pomoćnih prostorija i osobe, pri čemu je pronađeno i oduzeto ukupno 30 stabljika koje svojim izgledom podsjećaju na opojnu drogu Cannabis sativa, kao i drugi predmeti povezani s navedenim kaznenim djelom.

Uhićena osoba privedena je u službene prostorije Federalne uprave policije u Sarajevu gdje je izvršena kriminalistička obrada, nakon čega će uz izvješće o počinjenom kaznenom djelu biti predata u nadležnost Županijskog tužiteljstva Županije Sarajevo.

(www.jabuka.tv)



4 komentara

Komentiraj: