Tvrtka iFORM raspisuje natječaj za posao

Tvrtka iFORM d.o.o. raspisala je natječaj za novo radno mjesto u Širokom Brijegu.

Traži se izvršni direktor za prodaju Cenntro električnih vozila.

Opis radnog mjesta:

  • Planiranje, organizacija, provedba i kontrola aktivnosti na razvoju brenda i formiranju tržišta na području Balkana.
  • Kontinuirani razvoj brenda temeljen na intenzivnim analizama tržišta, konkurencije i kupaca
  • Analiza podataka i izvještavanje o razvoju brenda, tržišnim trendovima, tržišnim udjelima, kupcima
  • Praćenje, analiza i kontrola utjecaja troškova na profitabilnost marke
  • Organizacija i izvođenje obuke za dobavljača, distributere i servisere
  • Organizacija servisne mreže i komunikacija sa serviserima i kupcima
  • Konstantna komunikacija sa distributerima i glavnim dobavljačem i logistička organizacija isporuka
  • Prijem i kontrola dokumentacije
  • Aktivno praćenje i kontrola rokova isporuke kupcima
  • Aktivno praćenje i kontrola rokova isporuka od dobavljača
  • Koordiniranje sa ostalim odjelima
  • Putovanja do distributera, dobavljača i kupaca, prema potrebi
  • Ostali povezani poslovi

Nudimo Vam:

  • Izazovan i dinamičan posao u mladom i perspektivnom okruženju
  • Profesionalni razvoj u međunarodnom poslovnom okruženju sa naglaskom na auto industriju
  • Stimulativna primanja i bonusi

Uvjeti:

  • VŠS/VSS ekonomskog smjera
  • Obvezno radno iskustvo na vodećim pozicijama
  • Obavezno poznavanje engleskog i /ili njemačkog jezika u govoru i pismu (minimalno B2) – obavezno
  • Komunikativnost, organizacijske sposobnosti, timski rad
  • Poželjno iskustvo u vanjskotrgovinskom poslovanju i poznavanje carinskih postupaka
  • Odlično poznavanje MS Office alata,
  • Vozačka dozvola B kategorije

Zainteresirani kandidati svoje prijave za posao sa životopisom i dokazima o ispunjavanju uvjeta mogu dostaviti na e-mail: [email protected]

Prijave kandidata koji ne ispunjavaju uvjete neće se razmatrati, a natječaj je otvoren do 5. studenog 2022. godine.

*Sponzorirani članak