Treneri složni – apsolutno zaslužena pobjeda Širokog Brijega

U okviru 10. kola BHT Premijer lige momčad Širokoga Brijega slavila je protiv Radnika iz Bijeljine rezultatom 1:0. Jedini pogodak postigao je Luka Menalo na otvaranju drugog poluvremena u 49. minuti susreta.

Treneri obje momčadi složili su se da je pobjeda Širokog apsolutno zaslužena jer su “Plavo-bijeli” bili mnogo bolji na terenu i stvorili su pored pogotka još nekoliko izglednih prilika, ali nije bilo preciznosti u završnici. S druge strane, Radnik nije stvorio niti jednu ozbiljniju priliku pred golom Bilobrka.

Trener Radnika Mladen Žižović istaknuo je da je imao problema sa sastavljanjem momčadi, da se njegova momčad dobro držala prvo poluvrijeme, ali da je Široki u drugom poluvremenu došao do zasluženoga vodstva i pobjede.

Trener Širokoga Goran Sablić čestitao je igračima na pobjedi koja je mogla biti i uvjerljivija te istaknuo kvalitetniju igru u odnosu na prošlo kolo, no i slabu realizaciju jer je stvoreno dosta dobrih šansi koje nisu iskorištene.