Teška ozljeda vratara Wolverhamptona

U posljednjoj utakmici 28. kola engleskog nogometnog prvenstva prvak Liverpool je kao gost svladao Wolverhampton Wanderers s 1-0 (1-0).

Jedini pogodak na utakmici postigao je bivši igrač Vukova Diogo Jota u prvoj minuti nadoknade prvog poluvremena.

Susret je obilježila teška ozljeda domaćeg vratara Ruija Patricija u samoj završnici dvoboja. On je u 88. minuti ostao ležati na travnjaku nakon što se sudario sa suigračem Conorom Coadyjem.

Pomoć na terenu pružala mu se više od 10 minuta kako bi mu glava bila pravilno imobilizirana sve dok nije prebačen na nosila i iznesen, javlja HRT.

Menadžer Wolvesa Nuno Espirito Santo je nakon utakmice izjavio kako je Rui Patricio pri svijesti, govori i sjeća se svega.

Ovom pobjedom Liverpool je skočio na šesto mjesto ljestvice s 46 bodova, koliko ima i sedmi Everton koji je odigrao susret manje, dok je Wolverhampton ostao 13. s 35 bodova.

Na vrhu je Manchester City sa 71 bodom, 14 više uz utakmicu više od drugog Manchester Uniteda.