Susret u Jablanici prekinut, igrač Turbine udario suca iz Mostara

Sudac nogomet

U subotu je odigrano šest susreta 22. kola Prve nogometne lige Federacije BiH, no samo pet ih je dovršeno. Naime, susret u Jablanici Turbina – GOŠK prekinut je u 90. minuti kod rezultata 0:1.

Naime, nogometaš gostiju iz Gabele Željko Malčić postigao je pogodak u 89. minuti za vodstvo i vjerojatnu pobjedu GOŠK-a, no domaći su bili uvjereni da je Malčić postigao gol iz zaleđa.

Najžešći u prosvjedima bio je igrač domaćih Adi Zahirović koji je udario drugog pomoćnika Marka Perića iz Mostara. Zbog toga je glavni sudac Kenan Bajraktarević iz Orašja susret prekinuo, a sudačka trojka je uz policijsku pratnju napustila stadion.

Stradali su i gosti iz Gabele, jer je jedan od gledatelja navodno udario i trenera gostiju Darka Vojvodića.

Treba reći i da je samo nekoliko minuta ranije Turbina ostala s 10 igrača, jer je Amer Jugo dobio dva žuta kartona.