Sudac produžio utakmicu za čak 42 minute

U utorak je odigrana utakmica između Shabab Khanyounisa i Ittihad Khanyounisa, a palestinski derbi imao je zanimljiv epilog.

Naime, sudac ove utakmice pokazao je nadoknadu od čak 42 minute jer na stadionu nije bilo struje i nije radila rasvjeta.

Kompletan stadion čekao je majstora koji će to popraviti, a sve je to ukupno trajalo 42 minute.

Poluvrijeme se igralo svega tri minute, pa je onda glavni sudac označio da se igra još 42 minute, piše Sport1.

Ovo je bila jedna od najdužih nogometnih utakmica u povijesti nogometa, a susret je završen nepopularnim rezultatom 0:0.