Suarez izmislio novi način za krađu vremena

Reprezentacija Urugvaja u ponedjeljak je odigrala 1:1 protiv Čilea u susretu trećeg kola grupne faze Copa Americe.

Čile je poveo u 26. minuti pogotkom Eduarda Vargasa, a bod Urugvaju sredinom drugog poluvremena donio je Arturo Vidal kada je poslao loptu u svoju mrežu za konačnih 1:1.

Da su Urugvajci zadovoljni bodom iz ovog susreta, pokazao je i detalj iz završnice.

Luis Suarez je izmislio novi način kako zadržavati vrijeme. Nakon što je lopta završila u gol-autu, stao je ispred vratara Čilea Claudija Brava i skinuo kopačku. Bravo, nekadašnji Suarezov suigrač iz Barcelone, otišao je dva metra dalje i pokušao vratiti loptu u igru, ali je urugvajski napadač opet stao ispred njega kako bi ponovno obuo kopačku.

U skupini A Argentina je prva sa sedam bodova, Čile je drugi s pet, Paragvaj treći s tri, dok Urugvaj ima jedan bod, a Bolivija je bez bodova. Posljednje tri reprezentacije do sada su odigrale samo dvije utakmice, a najbolje četiri plasirat će se u četvrtfinale.