Štimac opet plesao pa dobio crveni karton

Igor Štimac i njegova Indija plasirali su se u finale Južnoazijskog prvenstva koje se održava na Maldivima. U finalu će igrati protiv Nepala.

Na ovom prvenstvu sudjeluje pet reprezentacija (Indija, Nepal, Maldivi, Bangladeš i Šri Lanka), a nakon turnirskog dijela u kojem svatko igra sa svakim, u finale idu dvije najbolje reprezentacije.

U posljednjem susretu Indija je igrala ključnu utakmicu u Maleu protiv domaćina Maldiva te je slavila 3-1.

Nakon 1:1 na poluvremenu, pobjedu Indiji donio je legendarni 37-godišnji Sunil Chhetri koji je s dva gola riješio utakmicu. Nakon što je Chhetri zabio drugi gol, Štimac ga je opet proslavio plesom zbog kojega je postao viralan prije dva dana nakon pobjede nad Nepalom 1:0.

No nije sve prošlo u slavljeničkom raspoloženju jer je Štimac kraj utakmice dočekao na tribini. Tijekom utakmice je bio u raspravi sa sucima, a u 80. minuti dobio je drugi žuti karton zbog kojeg će propustiti finale.

Nakon što ga je sudac isključio, Štimac mu je opsovao na hrvatskom, što se ne čuje, ali se jasno vidi na snimci.

Finalna utakmica na rasporedu je u subotu.