Stao u obranu brata na kojeg je rival pogibeljno startao

Athletic Bilbao pobijedio je 3:1 kod Osasune u 19. kolu La Lige. Domaćin je poveo golom Kikea Garcije u desetoj minuti, a onda je uslijedio preokret hat-trickom gostujućeg Oihana Sanceta golovima u 16., 25. i 68. minuti utakmice.

Kod domaćina je u 92. minuti isključen Chimy Avila (27) nakon brutalnog pokušaja prekršaja. Prilikom kontre gostiju po desnoj se strani sjurio Nico Williams (19), prenosi Index.hr.

Srećom, Nico je bio toliko brz i spretan da je izbjegao gotovo pogibeljan start domaćeg napadača Avile i potencijalno težu ozljedu.

Od tog napada na kraju nije bilo ništa. Čim je igra stala, prema Avili se sletio Inaki Williams (27), Nicin stariji brat. Inaki je krenuo u obračun s Avilom, no odmah su ih razdvojili na sredini terena.

Avili je sudac Ortiz dao dva žuta kartona u dvije minute i potjerao ga s terena.