Šokantan poraz Barcelone nakon katastrofalne greške Ter Stegena

Nogometaši Barcelone doživjeli su poraz u 12. kolu Primere izgubivši 1-2 kod novoga prvoligaša Cadiza.

Da u Cadizu neće biti lako po Katalonce vidjelo se već u 9. minuti kada je Gimenez doveo domaćine u vodstvo nakon pogreške vratara Ter Stegena, koji je ispustio loptu.

Barcelona je izjednačila autogolom Alcale (56). Za pobjedu Cadiza i četvrti poraz Barcelone zaslužan je veteran Alvaro Negredo koji je iskoristio nesmotreno dodavanje ter Stegena.

Cadiz se već nakon 11. kola može pohvaliti pobjedama nad najvećima jer je ranije slavio s 1-0 kod Real Madrida, piše HRT.

Atletico se popeo na sam vrh domaćom pobjedom protiv Valladolida 2-0. Prvo poluvrijeme je završilo 0-0, da bi u drugom pogocima Thomasa Lemara (56) i Markosa Llorentea (72) stigao do sedme uzastopne pobjede u Primeri.