Sjajni Kramarić postigao prva dva pogotka u Ligi prvaka

U skupin F Lige Prvaka Hoffenheim i Lyon  odigrali su utorak zasigurno i najbolju utakmicu večeri koji je završio 3-3 uz dva gola Andreja Kramarića.

Gosti su poveli 1-0, Hoffenheim je potom okrenuo rezultat, da bi Lyon s dva nova gola stigao do nove prednosti. U posljednjim trenucima Hoffenheim je uspio izjednačiti, prenose Sportske novosti.

Prvi pogodak za goste iz Francuske stigao je u 27. minuti kad je pogodio Bertrand Traore nakon katastrofalne pogreške Kevina Vogta. Kapetan domaćeg sastava je izgubio loptu koju mu je uputio vratar Oliver Baumann što je iskoritio Traore te zabio za 1-0.

Njemački sastav je izjednačio u 33. minuti pogotkom Andreja Kramarića kojem je to bio prvijenac u LP. U prvom kolu je upisao asistenciju protiv Šahtara (2-2), a ove sezone je u Bundesligi zabio dva gola uz jednu asistenciju.

Hrvatski napadač je mirno primio loptu na prsa i potom sjajno zabio za 1-1.

Na sličan način Kramarić je u 47. minuti zabio za vodstvo 2-1. Lyon je izjednačio u 60. minuti preko Tanguyja Ndombelea, a u osam minuta kasnije Depay je doveo goste u novo vodstvo. U posljednjim trenucima domaćin je izjednačio golom Jelintona.

Na ljestvici Skupine F vodi Manchester City sa šest bodova, Lyon ima pet, a Hoffenheim i Šahtar po dva boda.