Sjajni Bogdanović predvodio Jazz do pobjede, double-double Šarića za pobjedu Sunsa

Utah Jazz vratila se pobjedama, a noćas je svladala Sacramento Kingse sa 123:101.

U prilično jednosmjernoj utakmici domaćin je prvu četvrtinu dobio s 38:22, a do kraja susreta nijednom nije ispustio dvoznamenkastu prednost.

Sjajan je u pobjedničkim redovima bio Bojan Bogdanović koji je predvodio momčad s 30 poena (4/6 za dva, 6/9 za tricu, slobodna bacanja 4/4), dva skoka i jednom asistencijom, a slijedio ga je Rudy Gobert s 28 poena i 15 skokova.

Najbolji je kod Kingsa bio De’Aaron Fox s 21 poenom i osam skokova.

Phoenix Sunsi slavili su na gostovanju kod Boston Celticsa sa 123:119. Već su u prvoj četvrtini imali 16 poena viška, no domaćin se uspijeva spustiti na zaostatak od jednog posjeda. Ostatak utakmice Sunsi čuvaju prednost, iako su Celticsi hvatali priključak i dolazili na samo nekoliko poena zaostatka.

Devin Booker s 39 poena, deset skokova i devet asistencija predvodio je Sunse, dok je Dario Šarić dodao 13 poena (5/9 za dva, 1/4 za tricu), 11 skokova i pet asistencija za 37 minuta u igri, piše Sportnet.hr.

Najbolji je kod Celticsa bio Marcus Smart s 37 poena, pet skokova i osam asistencija.