Sjajna predstava Kramarića protiv Bayer Leverkusena

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić nastavio je sa sjajnim igrama za Hoffenheim. Njegova je momčad na domaćem terenu pobijedila Bayer Leverkusen 4:1, a Kramarić je postigao gol i upisao asistenciju.

Kramarić je golom postao najbolji strijelac u povijesti Hoffenheima u Bundesligi. Kramarić je najprije asistirao Belfodilu za prvi gol na utakmici u 10. minuti, a potom je postigao i posljednji gol na dvoboju u 79. minuti.

Kramariću je to 14. prvenstveni gol sezone, a na ljestvici strijelaca Bundeslige ispred njega su samo Lewandowski (Bayern) s 18 golova te Jović (Eintracht) i Reus (B. Dortmund) s po 15.

Inače, dva je gola za domaće upisao Belfodil (10, 61), dok je Bender upisao autogol (51), a Voland (17) je zabio za Bayer. Tin Jedvaj je odigrao cijelu utakmicu za Bayer.

Hoffenheim je pobjedom došao na osmo mjesto s 41 bodom, samo bod manje od Bayera na sedmoj poziciji.