Sjajna Brekalova asistencija za pobjedu Wolfsburga s kojom je skočio na drugo mjesto

U susretu sedmog kola njemačke Bundeslige Wolfsburg je ugostio Union Berlin i dosta se namučio na putu do minimalne 1:0 pobjede.

Wolsburg je stigao do vrijedna tri boda koja su ga lasirala na drugo mjesto na ljestvici i još uvijek je jedina momčad Bundeslige koja je neporažena. Nakon sedam kola neobično je pogledati ljestvicu Bundeslige, na vrhu je Borussia iz Mönchengladbacha, a drugi je Wolfsburg, prenosi Sportnet.rtl.hr.

U sedmom kolu ugostio je momčad Union Berlina i upisao je pobjedu 1:0 iako nije imao jednostavan posao. Wolfsburg je imao problema, gosti se nisu zatvorili već su se trudili igrati i tražiti pogodak, ali ipak je domaćin slavio.

U prvom poluvremenu domaćin je bio bolji protivnik i stvorio je više prilika, ali lopta nije htjela u gol.

Početkom drugog poluvremena dosuđen je kazneni udarac za Wolfsburg, ali nakon pregledavanja snimke odluka je promijenjena i Union Berlin se spasio.

Ubrzo u igru ulazi i Josip Brekalo, u 66. minuti ušao je umjesto Admira Mehmedija, a tri minute kasnije igra važnu ulogu kod pogotka.

Brekalo je dobio loptu na 18-19 metara od gola, krasno ju je gurnuo u prostor za Wouta Weghorsta koji dolazi sam pred vratara i zabija za 1:0.

Brekalo je odigrao dobrih 25 minuta te je upisao novu asistenciju što je svakako dobra vijest i za Zlatka Dalića.