Sjajan gol Rebića na asistenciju Ibrahimovića

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić bio je strijelac prvog gola za Milan u 3-1 (2-0) gostujućoj pobjedi protiv Parme u susretu 30. kola talijanskog prvenstva.

Rebić je doveo Milan u vodstvo svojim šestim ovosezonskim ligaškim pogotkom već u osmoj minuti odlično reagiravši na dodavanje Ibrahimovića i udarcem iz okreta sa 15-ak metara ostavio domaćeg vratara Sepea bez izgleda.

Na 2-0 povisio je Kessie u 44. minuti, no u nastavku je Milan zakomplicirao situaciju. Prvo je u 61. minuti zbog prigovora isključen Ibrahimović, da bi u 66. na 2-1 smanjio Gagliolo.

Ipak, Parma do kraja susreta nije uspjela poravnati već je Rafael Leao u četvrtoj minuti nadoknade pogodio za konačnih 3-1, piše Hina.

Rebić je za Milan igrao do 84. minute, dok Mario Mandžukić nije konkurirao za nastup.

Drugi Milan sada ima 63 boda, osam manje od vodećeg Intera, koji će u nedjelju ugostiti Cagliari, a četiri više od trećeg Juventusa koji će u nedjelju na svom terenu dočekati Genou. Parma je ostala pretposljednja, 19. sa 20 bodova, četiri manje uz dvije utakmice više od 17. Torina koji drži posljednje mjesto koje osigurava ostanak.