Širokom pobjeda u dramatičnoj završnici

Zach Nutall
Košarkaši Širokog pobijedili su Mladost 66:64 (17:17, 18:17, 16:18, 15:12) u susretu 18. kola Košarkaškog prvenstva BiH igranom u ponedjeljak navečer u Mrkonjić Gradu.

Široki je pobjedom u dramatičnoj završnici ostao na prvom mjestu s omjerom 16-2 dok je Mladost deveta s omjerom 7-10.

Od prve do zadnje minute utakmica je bila u egalu, a nijedna momčad nije se uspjela ”odlijepiti”. Mladost je u posljednjem napadu imala priliku za pobjedu, no tricu je u posljednjim sekundama promašio Stefan Milovanović.

Zachary Nutall s 25 koševa bio je daleko najbolji u redovima Širokog. Dvoznamenkast broj koševa imao je još samo Martin Junaković (11).

Kod domaće Mladosti najbolji sa 17 koševa bio je Lazar Đurović.