Širokobriježanke uvjerljive protiv ljubuške Sloge

Nogometašice Širokog Brijega su u šestom kolu Prve ženske federalne lige slavile uvjerljivu pobjedu na gostovanju u Ljubuškom protiv ekipe Sloge.

Izabranice trenera Ivana Kvesića na stadionu Babovac pokazale su odličnu igru te su kroz cijeli susret diktirale tempo. Prvi pogodak postignut je pred kraj prvog poluvremena, a za vodstvo je pogodila Glavota.

U nastavku susreta ista priča, no realizacija Širokobriježanki je proradila. Glavota je zabila svoj drugi pogodak u 65. minuti za 2:0, kapetanica Stojanović u 80. za 3:0, a konačan rezultat 4:0 postavila je Kvesić u 85. minuti.

Nogometašice Širokog Brijega u sedmom kolu u kampu ”Musa-Karačić” dočekuju ekipu Čapljine.