Širokobriješki tim pobjednik turnira u Tomislavgradu

U subotu, 12. kolovoza, 2023. je pred prepunim tribinama SRC Mrkodol , u duvanjskom selu Mrkodolu, završen 27. Memorijalni malonogometni turnir “Mrkodol,2023.”.

Spektakl večeri bilo je veliko finale seniora, piše Tomislavnews.

Obje ekipe u finalu Caffe Đir i Caffe OK imale su jako dobre igrače : na jednoj strani Marušić, Sarić, Suton, Cvitanović, Džida,  na drugoj strani BiH reprezentativci za Caffe OK Mirko Hrkač, Andel Čolak, Dado Penava, Ante Ćorluka, Daka Ivanković, Ivan Ivanković, Ivan Peko. Prvo poluvrijeme penal za Caffe Đir i Emrah Sarić dovodi svoju ekipu u vodstvo, zatim Marin Suton povećava na 2-0, dok hobotnica na vratima Marušić izluđuje protivničke igrače svojim obranama.

Drugo poluvrijeme Caffe Đir kreće još jače i uz dvostruke strijelce Sutona i Sarića povećava rezultat na 6-0. Krajem utakmice Daka Ivanković s dva pogotka smanjuje rezultat na 6-2 .

Kraj utakmice i počinje veliko slavlje ekipe Caffe Đir. Za najboljeg golmana u kategoriji seniora proglašen je Goran Marušić iz pobjedničke ekipe koji je odigrao još jedan sjajan turnir i pokazao da pripada u sami vrh futsal golmana. Najboljim igračem proglašen je Emrah Sarić također iz pobjedničke ekipe kao i najbolji strijelac Dragan Golemac, navodi portal TomislavNews.

Caffe Đir tako je stigao do trofeja za prvo mjesto i novčanu nagradu od 6000 KM.