Široki uvjerljiv protiv Travnika (3:1)

NK Široki Brijeg je na Pecari u sklopu 28. kola PL BiH bio uvjerljiv protiv Travnika rezultatom 3:1.

Prvi dio je prošao bez većih uzbuđenja i obje ekipe su jedva dočekale kraj prvih 45. minuta. Široki Brijeg je bolje ušao u nastavak i u 56. minuti dolazi u vodstvo golom Jure Ivankovića. Široki je svoju prednost povećao u 79. minuti golom Maria Kvesića iz slobodnog udarca a točku na i stavio je Zakarić golom u 90. minuti, dok su gosti u sudačkoj nadoknadi postigli počasni zgoditak preko Popovića

ŠIROKI BRIJEG:  Bilobrk, Ćorić, Bertoša, Brekalo, Ješe, Marciano, Ivanković, Bajano, Varea, Wagner, Šilić. Trener: Marijan Bloudek

TRAVNIK: Fejzić, Terzić, Mišić, Laštro, Oruč, Batovanja, Sieunović, Cassio, Zatagić, Popović,  Jeleč. Trener: Husnija Arapović.