Široki u polufinalu Kupa

U uzvratnoj utakmici četvrtfinala Kupa BiH igranom na stadionu Rođeni u Mostaru Široki Brijeg je pobijedio Velež s 3:2.

Široki je poveo u 15. minuti pogotkom Stephena Chinedua. Do novog vodstva Širokobriježani dolaze u 21. minuti kada zabija Cyrille Kpan, a asistent kod oba pogotka bio je Luka Marin.

Velež se ponovno vraća u igru pogotcima Giorgia Guliashvilija u 33. i 41. minuti, da bi u 74. minuti ostali s igračem manje nakon što je Saša Domić dobio drugi žuti karton.

Dodajmo da u 71. minuti utakmice Širokom nije dosuđen očigledan jedanaesterac.

U 92. minuti iz penala pogađa Daniel Lukić čime Široki dolazi do pobjede i mjesta u polufinalu Kupa.

Podsjetimo, u prošlotjednoj prvoj četvrtfinalnoj utakmici Široki Brijeg je pobijedio Velež s 2:1. Polufinale su ranije izborili Sloga Meridian, Zrinjski i Borac.

Skender: Utakmicu smo odigrali lavovski

27 komentara

• Igraci Veleza nisu mogli nadoknadit prednost.Igrali su fudbal.Sarajevo je prvo pocelo u nastavku prvenstva igrati fudbal i sad se kao oni bune.To je politika za nezrele a ima ih puno.Bojim se da ovo sto se desava u bh ligi ne dobije i neki uefin ukor.Ma opet ne moze.Siroki je prosao i jel bilo slavlje u svlacionici.To je jaka ekipa

• Kakva je ekipa ovaj siroki
    Jos ih i sudac ostetio za penal.Ni suci nisu nista mogli sto sude protiv sirokog zato sto je siroki jak.Ovi komentar je za onog stalnog jer za njega je sad festa.Siroki pobjedjuje to je bitno.Sta Strucni zna on nema pojma.

• Treba im organizirat docek.Samo se tako moze u Europu.Neka svi vide koliko smo jaki.Nadam se da ce se i pecara osposobit do kupa.To je fudbal.Svud u europi se igra fudbal.

• Idemo po titulu, ajmo plavi…samo Široki….a ovi srbi iz prethodnih komentara nek otpepaju….zavist, ljubomora i mržnja su za terapiju..Al proći će još i desetljeće dok to inteligentno stručno skopča..ajde na aparate Nostradamuse….

• Široki je prošao dalje i to je najbitnije.Međutim očito ja kako Široki nema sredinu terena i kako su tu najranjiviji.Iz toga se rađa puno veći posjed lopte kod protivnika odnosno više prilika za protivnika.Ukoliko poprave sredinu terena Široki može biti tvrd orah svakome.Ipak bravo za prolazak u polufinale.

• Ovog u 18:41 pitam se s cime je zalijevan.Ocito da se radi o velikoj popucalosti i suhoci.Jadniji ne bio tko je kraj tebe?????????

• Pitam za 18:41,sto je nadozidjivanje?Kakvi temelji trebaju biti?Kako kad ih nemas.Onda ostajes prizemni derut.Zasto spominjes Strucnog kad Strucni ne spada u taj specijalitet kao ti?Tebi izgleda ne pomaze ni terapija jer bi netko valjda nesto poduzeo.Zott ejj specijal tonus hedikep

• Zadrta tupsončino, nauči pisat, pa se javi…sad kao tebe neki anonimni brane i podržavaju…sam sebi pišeš, prozirni celofanu….

• 19:52 pa jadan ti uzmi tu dugo spominjanu terapiju.Zasto ti smeta covik.Svima si pokazao da ti treba terapija..Pusti Strucnog jer nisi dostojan njeega.Pogorsava ti se stanje.Zao mi te.Iskreno

• Bravo Siroki, moj Zrinja i vi.
    Kako mi je petokraka mrska, hvala da je izgubila. To ti isto kao kada se skupe na “partizanskom groblju”. I naravno, standard -crveni karton-, kada nemaju sanse. ❤️ 🇭🇷❤️✌️

• Neugodno gledat izjavu Klafurica posle utakmice.Covik zbunjen jer sta kazati.Dovoljno je kazao u jednoj recenici Cestitam Sirokom njihov prolaz sve govori.Treba covik sve ovo istrpiti i podnit.

• More ti bit mrska petokraka a Velezu se nakloni.Ako ne razumjes onda ti vise prilici da se potpises hendikep hendikemirovic.To strahomir ti je bas ogledalo mentanosti.

• Ja se neklanjam bravarskom anti-hrvatskom klubu, niti se kunem obicnom smrtniku i njegovoj krvolockoj oznaci.

• Stručni je ko meteorolog kod svojih izjava , morebit dobro vrijeme ili loše a neko more pobjediti ili ne. Na kraju kako god ispane samo treba reći fala Bogu na tome. Živjela na takva struka i ajmo dalje.

• 15ozujka 11:52 oni par kad je tebe pokusao raditi,,e ti su se dobro najeli toga sto spominjes.Zato si ti danas sav od tog materijala i uzivas u tom jelu 4 puta dnevno.