Široki u Antaliji poražen od Metalurga 3:2

ANTALYA – Nakon pobjeda protiv Brotnja (4:0) i Osijeka (1:0) Široki Brijeg je doživio prvi poraz u pripremnim utakmicama. U odličnoj utakmici, punoj uzbuđenja i obrata, na kraju su s 3:2 slavili Ukrajinci, iako bi, s obzirom na prigode, najpravedniji bio neodlučen rezultat.

ŠIROKI BRIJEG – METALURG 2:3 (2:2). Sp. kompleks “IC Santay”, Gledatelja: 50. STRIJELCI: 0-1 Nelson (14), 1-1 Džidić (16), 2-1 Zakarić (29),  2- 2 Traore (38),  2-3 Traore (68).

ŠIROKI BRIJEG (prvo poluvrijeme): Bilobrk, Džidić, Ješe, Šilić, Jefthon, Jurčević, Wagner, Ćorić, Serdarušić, Ivanković, Zakarić (drugo poluvrijeme: Marić, Brekalo, Ješe, Bertoša, Jefthon, Ljubić, Roskam, Ćorić, Serdarušić, Ivanković, Zakarić).

METALURG: Vorobljev, Morozok, Čečer, Volovik, Šina, Mkrtčjan, Lazić (Grišenko), Dimitrov, Kazarjan, Nelson (Godin), Traore (Mišenko).

Udarci prema golu: 8-12; Udarci u okvir: 4-6; Izgledne prigode za gol: 3-3;Udarci iz kuta: 4-9; Zaleđa: 1-5; Žuti kartoni: 2-1.