Široki svladao Igman za nova tri boda

Široki Brijeg je pobijedio Igman rezultatom 2:0 u susretu 10. kola Premijer lige BiH igranom u nedjelju navečer na Pecari.

Domaći su od starta imali posjed i inicijativu, ali bez većih prilika.

Gosti preko Habibovića pokušavaju doći do ranog pogotka, no Bender je siguran.

U 27. minuti poništen je gol Širokobriježana zbog prekršaja nad golmanom.

Igman propušta priliku za vodstvo u 30. minuti zahvaljujući ponovno sjajnoj reakciji golmana Plavo-bijelih.

Iskorištava to ekipa Širokog Brijega samo pet minuta nakon kada Mamić sjajno pogađa za 1:0.

U drugom poluvremenu Dubrovčanin na mreži Širokog sprječava sve pokušaje gostiju da dođu do izjednačenja.

Chinedu je u 64. minuti imao priliku povećati vodstvo Širokog, ali lopta ide preko gola.

Pred sam kraj utakmice, sviran je jedanaesterac za domaće, Chinedu je siguran s bijele točke.

Standings provided by Sofascore

34 komentara

• Dajte jače klubove

Nemogu vjerovat da se ovo gleda na Pecari neki Igman
    Svaka čast onom tko ide ovo gledat kapa do poda za njih

• Momci 20-25 godina padaju u 60. minuti utakmice, trenirate li ikako? Igra dosadna, uglavnom se svede na dodavanje stopera. Bez ideje i bez živosti, vezni red kao da ne postoji, Mamić iskoristi usudio bi se reći jedinu priliku i svi zadovoljni pobjedom. Daleko je ovo od dobrog.

• Sjebat Ce nas oni Chindau onaj igra privatnu utakmici za svoju statistiku,raskol pravi medu igracima zabijo gol nitko neslavi s njim.Ćavi puna podrška od sjevera kad ti vec trener nezna dat

• Čestitke za komentar.
      Ovaj trener unosi samo rasdor i nemir među igrače. Nula pedagog.
      Forsira samo Capana i ovu budalu Chenidua, koji realno nemože igrati nu u 2ligu BiH.
      To smeta svim ostalim igračima u svlačionici.
      Sinoćnja situacija oki izvođenja penala, je bruka za klub a posebno ovog “trenera”.
      Onakvo ponašanje prema kapitenu je nedopustivo.
      I to nije prvi put. Već 3 penal istu scenu radi.
      A da ne govorimo o njegovoj sebičnosti u igri. Sjetimo se protiv FK Sarajevo.
      Normalan trener bi ga odmah izveo iz igre i poslao na tribinu dok se ne nauči poštovat suigrače.
      Fuj za Budimira koji ga još i tetoši za njegovo ponašanje.

• Momci od 20-26 godina padaju u 65. minuti kao da ne treniraju nikako, imamo li mi kondicijskog trenera? Igra uglavnom dosadna koja se svede na dodavanje zadnja dva stopera s golmanom. Vezni red kao da ne postoji, a igrač poput Mamića zabija usudio bi se reći jedinu pravu šansu na utakmici i svi sretni i zadovoljni. Daleko je ovo od dobrog.

• Tu su uvijek, Siroki bio prvi ili zadnji, bez obzira na sve nikad ne odustaju pa bilo ih 30 ili 100+, treba im skinut kapu jer napokon se gradi neka prava prica, trebat ce vremena jos da ljudi vrate povjerenje ali sve ce to nadoc

• S R A M O T A

I NOGOMET I KOŠARKA OČAJ-NULA

I OVO JE ŠIROKI GRAD SPORTA PONOS????
    Da smo u oba sporta ovako otpali nitko se ne trudi sve gore i gore

• Za komentar od sb u23:09,svaka čast na razumnom komentaru,gradi se al baš neka prava priča,nemore se preko noći stvoriti klub kwo što je nekad bio,ali samo strpljenja,sve ide svojim tijekom,znam da je svaki navijac gladan i titule i kupa izlaska u europu,budimo realni,široki sad nije ni za jednu ovih navedenih,ali opet kažem ništa preko noći,treba vremena da dođe i taj trenutak,gad će dva najjača hrvatska kluba boriti se međusobno tko će biti prvak…a to su Zrinjski i Široki

• Kakva prava priča o cemu ti … stavi ulaznicu 40 km i da vidim prave navijace pa napuni stadion sa 5000 ljudi i tako svako 15 dana pa ce biti 4 000 000 od ulaznica svake godine i gledata ce se pravi igraci a ne uci na poluvremenu džaba i gledat kad ce lopta otici na tribine da se ukrade i ponese kuci

• 3 boda su tu a i pauza ,nadam se da su svjesni da nas i sreća malo prati . Mora ovo biti puno bolje i kondicijski a na upravi je da na zimu se pojača ali sa prava 3- 4 igrača . Realno nisu dečki krivi trud postoji ali treba malo i znati . Zasada bodova imamo nadat se boljoj igri struka izvlači maximum iz ovoga što ima .

• Chineduu oni nije trebalo, bio mi je drag, ali nakon sinoćnog trenutka mi se ugasio, prijatelju ne igraš za sebe nego za ekipu, a zna se da Marijan puca penale a ti sam uzmeš loptu i ne daš je, čak su i Musa i Kupreška i ko je još bio govorili i ćavaru i treneru šta je ovo idi i uzmu loptu, sram te more bit

• Nije istina Chineduu je prvi izbor raspitaj se ! Zna se to neka trener primiri to u svlačionici jer ono nam ne treba .

• Nije prvi izbor, ja znam, i u Posušju je Tomiću uzeo loptu, znači i kad je igra Ćavar nije prvi izbor za pucanje penala, a to što je luda glava i misli da je iznad ostalih u klubu to je druga priča, nego nek oni njega vrate u Dugopolje odakle je i došao, ne treba nam igrač koji će napravit krš u svlačionici

• Nije istina što ti govoriš. RASPITAJ SE.
        Tog nepristojnog kretena treba na tribunu.
        Imamo boljih juniora od njega.
        Razbija atmosferu u ekipi.
        A Budimir pokazuje da nije dorastao ovom poslu.

• Uskoro jedan Njemac preuzima klub.Siroki ce biti tolika razlika u ligi kao psz u francuskoj.Navodno ce se radit i rekonstukcija stadiona pecara.spojit ce se sve tribine a pravit ce se zapadna.Podzemna garaza a u wc ce si ici zicarom na krtine.

• Vidi ovi’ zenskica par doslo “gledat utakmicu”, odma’snimanje za instagram ,aj pohvalite se da se vidi di ste bile,niste zanimljive nikom. Ovde momci dolaze gledat utakmicu a ne vas