Široki siguran protiv korejskog Pohang Steelersa

NK Široki Brijeg pobijedio je FC Pohang Steelers rezultatom 3:0. Prva dva pogotka zabio je Petar Franjić, a jedan je dodao Tomislav Turčin.

Goce Sedloski u posljednjem pripremnom susretu u Turskoj protiv južnokorejske ekipe na teren je poslao sastav: Zlomislić, Ćorić, Matić, Perković, Marković, Enin, Begonja, Marić, Franjić, Eliomar, Bagarić.

NK Široki Brijeg bolje je ušao u utakmicu i već u 15. minuti Plavo-bijeli su postigli prvi pogodak. Prekršaj za najstrožu kaznu suđen je na Mateu Mariću, a precizan s bijele točke bio je Petar Franjić.

Prvo poluvrijeme prošlo je bez puno uzbuđenja s tim da je Široki bio kvaliteniji suparnik, ali i igra je bila otežana zbog jakih udara vjetra. No, pred kraj prvoga poluvremena Franjić je ponovno oduševio svojim potezom. Zabio je pogodak s ruba šesnaesterca i tako doveo Široki do vodstva od 2:0.

Nogometaši Širokog ni u drugom poluvremenu nisu dugo čekali na novi pogodak. U 56. minuti Franjiću se na listi strijelaca pridružio Tomislav Turčin koji je lako prevario vratara Pohang Steelersa. Plavo-bijeli bili su bolji i u drugom poluvremenu, a Južnokorejci nisu uspjeli ozbiljnije zaprijetiti.

20 komentara

• Zašto bagarić Goce????Zašto bagarić Goce????Tako te pitam još tisuću puta.Šta očekuješ od njega već da smeta drugima.Ako je ovo pokazivanje startnih 11 u prvenstvu sve u redu ali bagarić ti ne može igrati.Gdje je Popović a mogu se neke korekcije napravit pa da igra Turčin umjesto nakaze bagrića.Ja nisam zadovoljan ni sa Ćorićem ni Perkovićem mislim da Babić i Čorluka mogu bolje odgovorit ali ajd sve ok ali izbaci nakazu bagrića iz ekipe.On ne može igrati nogomet,on je nakazan i nesposoban.Pogledaj ga samo kako se kreće i sve ti je jasno.

• Ja samo navratio da vidim sta Internet menadzeri danas kazu za ekipu, koga danas prodajemo, koga vracamo na magarcu u Sinj i slicno, hvala.

• Imamo sampionski sastav
    Bilobrk
    Dino/-Bralic-Hrkac-Stipo/Kvesic
    Matic-Enin
    Franjic-Pamic-Turcin.
    Petrovic
    Ovo je najjacih 11 Sirokog samo da je vratit Bralica jer je maestro za ove nase Branice i ima mala dvojba tko ce u prvi sastav Markovic-Kvesic

• Ne smrdi jazavac..Bralić i kao pojava izgleda kao retarder i dobro je se naigrao.Ja sam mu predvidio dok je bio ovde šta ga čeka-Tup je za nogomet i Brekalo je za njega Pike.Tog što nije mogao igrati ni u Albaniji strpaj u isti koš sa bralićem i kvesića isto.Ti ne komentiraj nogomet već gledaj šta klošari hrgović i sabljić rade u moldaviji.

• Bralić je kikser ništa bolji od trenutnih stopera, ako si zaboravio njegove kikseve ja nisam (posebno onaj protiv Želje kad pada u zadnjoj minuti utakmice i onda izgubimo). A znalac si veliki čim si Petrovića stavio u napad

• Zaboravio sam kazati da Bilobrk nemože više braniti i ovi Zlomislić dosta samouvjereno djeluje na golu.Bilobrk je došao kao neki polućorav konj tipa dorat i tako djeluje.On više nije golman za Široki.On kao da se plaši lopte pogledaj prvi gol protiv Danaca.Ako Goce nije zadovoljan sa Zlomislićem onda Bilobrk nikako i bolji mu je Dino na golu od njega.Pozz svim ljudima dobre volje.Toliko od Stručnjak J.G

• Mladi Zlomislic je dosta dobar vratar,djeluje samouvjereno,treba mu se dati vise utakmica.Siroki sada ima dosta mladih i dobrih igraca iz svoje skole.Momci samo naprijed.

• ljudi ovo izgleda prilicno dobro.turcin i franjic lete terenom.ovaj rus mi se cini kao dobar igrac.a petrovic ,stanic i hrkac neznam volio bi da grijesim ali promasaji zesci,.jedino je jos pamic nejasan valjda ce bit dobar

• Šampioni …sta ste najašili na bagarića ,čovjek će počet zabijati nemože više dole,sad mora gore,mislim nemoguće promašivo ,sad ce da zabija iz nemogućeg ,možda odmah protiv zrinjskog bodove donese bagarić ako bude igro,ŠAMPIONI..

• Mladog vratara triba istrpit pogledajte sarajevo koje je istrpilo Kovačević i sada je prvi vratar a mali Zlomislic je bijo u juniorima daleko bolji vratar od kovačević