Široki razbio Spars

Košarkaši Širokog Brijega nadigrali su OKK Spars 102:82 u susretu 16. kola Košarkaškog prvenstva BiH igranom u četvrtak u Sarajevu.

Ekipa s Pecare dominirala je tijekom čitavog susreta i zasluženo stigla do 14. pobjede u Prvenstvu BiH.

Nakon prve četvrtine rezultat je glasio 23:18 za goste, da bi u drugoj ubrzali tempo i stigli do dvocifrene prednosti 51:39 na poluvremenu.

Domaći se nisu snašli ni u trećoj dionici u kojoj Širokobriježani odlaze na +27, da bi do kraja susreta “ublažili” poraz za konačnih 102:82.

Široki je predvodio Čolak s 22 koša, pet skokova i četiri asistencije uz Nutalla koji je ubacio 20 koševa.

U redovima Sparsa najefikasniji su bili Moore s 27 i Talley sa 16 postignutih koševa.