Široki poražen u Skoplju

Košarkaši MZT-a Skoplje pobijedili su Široki Brijeg 85:69 u prvoj utakmici četvrtfinala ABA 2 lige igranoj u Skoplju u srijedu navečer.

Prva četvrtina završila je 18:17 u korist domaćina, a Široki u drugoj četvrtini stiže do prednosti 24:19. U nastavku je uslijedio pad učinka Širokobriježana pa domaćini završavaju treću četvrtinu s 21:13, a posljednju četvrtinu s 27:15.

U redovima Širokog najbolji su bili Junaković s 16, Brala s 13 i Vujanović s 12 postignutih koševa.

Skoplje su do pobjede predvodili Stojanovski s 21 koš, Delalić 17 i Tanasković sa 16 koševa.

Uzvratna utakmica igra se 17. travnja u 19:00 sati na Pecari.

9 komentara

• Bože sacuvaj plus 10 u drugoj pa minus 16 na kraju, colak lopte bezveze gubi, ali ima ona narodna koliko para toliko i muzike

• Svake godine isto do nove godine sve pobjede i u bh i aba2, a na proljeće tuga i jad, šta onaj colak I junakovic glume oa bezveze bacaju lopte, misle da su neki igrači, ovo spartak subotica lagano uzima

• Čolak,pepin,tomazic ,jukic gdje su sinoć ti dobro plaćeni igrači širokog. Kad se treba odigrati dobra utakmica protiv dobrog protivnika nigdje ih …sramite se svoje igre sinoć niste zaslužili ni jednu minutu koja vam je ukazana. Srljate ko bez glave da bi nabili neku statistiku i dobro se prodali …jedina svjetla točka sinoć brala do ozljede i vujanovic …ostali nisu vrijedni ni spomena .

• Nerealna razlika na kraju nažalost, mogli ste uštediti na proračunu ne dovodeci crnog
    a posebno slovenca jer onaj vam ne zna gdje udara . Junakovic i Vujanovic jedini imaju m.da igrati s težim protivnikom ostalo sve pi.ke.