Široki poražen od Podgorice

Košarkaši Širokog nakon velikog preokreta poraženi su od Podgorice rezultatom 62:69 (22:12; 18:22; 13:19 i 9:16) u okviru ABA 2 lige.

Širokobriježani su vodili tijekom cijelog susreta i imali prednost na poluvremenu, no u nastavku su počeli gubiti lopte što je ekipa Podgorice iskoristila.

Može se reći kako je to zapravo bila utakmica uspona i padova ekipe Širokog koja je nakon prve četvrtine vodila sa 10 koševa razlike.

Podgorica je uspjela vratiti se u igru i izjednačiti rezultat. Podgoričani su u Sportskom centru Borik iskoristili slab napad i tehničke greške ekipe Širokog i došli do pobjede.

Utakmicu su završili serijom 14:0 u posljednje 4 minute i pobjedom od 69:62.

Najbolji u redovima Širokog bili su Ivanov sa 16 poena, sedam skokova i jednom asistencijom i Knight D sa također 16 poena, jednim skokom i pet asistencija.

Podgoricu su do pobjede vodili Vujić i Vujisić sa 14 poena.

Široki će u četvrtak, 26. siječnja snage odmjerit s ekipom KK TFT s početkom u 15:00 sati, dok će se u nedjelju, 29. siječnja Široki u 18:00 sati igrati protiv KK Šenćur.