Široki pobjedom otvorio 14. memorijalni turnir Gojko Šušak

Hrvatski dragovoljac, GOŠK, Branitelj i domaćin Široki Brijeg sudionici su 14. po redu memorijalnog turnira Gojka Šuška koji će se odigrati u Širokom Brijegu. Turnir je otvorio ministar branitelja u Vladi ŽZH Mladen Begić a nakon svečanog otvaranja na travnjaku snage su odmjerili domaćin Široki Brijeg i HNK Branitelj.

nk_siroki_brijeg_2

Ipak se radi o pripremnom ciklusu ekipa pa su gotovo svi dobili priliku odigrati koji minut u sastavima ove dvije momčadi. Uspješnija momčad bila je ekipa Širokog koja je golovima Kreše Kordića u prvom poluvremenu utakmice došla do pobjede od 2:0 i plasirala se u finale turnira.

nk_siroki_brijeg_3

Sutra se na pomoćnom igralištu na Blatu s početkom u 18:30 igra utakmica između Hrvatskog dragovoljca i GOŠK-a poslije koje ćemo imati i drugog finalista.

nk_siroki_brijeg_4

Utakmica za 3. mjesto se također igra na pomoćnom igralištu na Blatu u 18:30 (nedjelja) dok se finale igra na Pecari u 20:30 (nedjelja).