Široki “peticom” pobijedio Neretvanac u prijateljskoj utakmici

Nogometaši Širokog Brijega bili su uvjerljivi u prijateljskoj utakmici na gostovanju u Opuzenu protiv hrvatskog trećeligaša domaćeg Neretvanca svladavši ga s visokih 5:0.

Umjesto poslijepodnevnog treninga stručni stožer i igrači Širokog Brijega dogovorili su prijateljsku utakmicu na Stadionu Podvornica u Opuzenu i ovaj put su pokazali uvjerljivu igru.

Iako je Toni Jović mrežu domaćih ”načeo” već u 11. minuti, prava je golijada uslijedila u drugom poluvremenu.

Posebno se istaknuo Stipe Jurić ostvarivši hat-trick.

Mladi napadač iz Tomislavgrada pogotke je postizao u 48′, 55′  i 90. minuti.

Luka Knežević upisao se u strijelce u 75. minuti utakmice.

NK Neretvanac Opuzen: Butigan, Čolak, Grbešić, Babić, Jelavić, Džida, Puljić, Medak, S. Marić, Mihaljević, Marušić (još su igrali: Kozina, Jelavić, Sršen, Proleta, Simeunović, Popić, Puljić, Kvesić, Popović, Medić, Tutavac, Šunjić). Trener: Marin Oršulić

NK Široki Brijeg: Zlomislić, Cipetić, Kovačić, Matić, Barišić, Kvesić, Hrkać, Ćorić, Marić, Jović, Bagarić (još su igrali: Miškić, Mašić, Stanić, Vištica, Jurić, Knežević, B. Vukoja, Jurilj, Z. Vukoja, Franjić, Doći, Lasić). Trener: Denis Ćorić