Široki ostao bez finala Kupa

U polufinalnoj utakmici Kupa BiH Široki Brijeg je u gostima poražen od banjalučkog Borca rezultatom 2:1.

Banjalučani su i u prvom susretu, igranom 3. travnja u Čitluku, slavili s 3:1.

Široki je poveo u 68. minuti golom Marka Matića koji zabija na ubačaj Petra Mišića.

Domaći uzvraćaju u 77. minuti pogotkom Stefana Fićovića s ruba kaznenog prostora, a prednost su učvrstili u 87. minuti golom Damira Hrelje za konačni rezultat 2:1 i plasman u finale Kupa.

Borac će u finalu igrati protiv pobjednika dvoboja Zrinjskog i Sloge koji je na rasporedu u srijedu od 18:00 sati.

Skender: Pokušali smo dovesti utakmicu do jedanesteraca

17 komentara

• Steta ovako jaka ekipa koja igra dobar Fudbal.Sigur igraju dobar Fudbal.To su pokazali na kosevu,naprotiv Sarajeva,protiv Veleza u 2 utaknice kypa kupova.U obe utaknice pobedili Veleza pa Zelju u prvenstvu.Ako ih pustis da igraju oni mogu svakome postici po vise zgoditaka,necu kazat golova,na neki nacin pogodaka.Kadare jopet igraju utakNicu..Hvala i vama

• Treneru pustaj “rezerve” da se loptaju do kraja sezone danas smo cak nesto i vidjeli zaslužoli su pogotovo juniori, a zvijezde iz pocetne nek se nastave rehabilitirati u caffe siroki al sa slobodnim papirima

• Ja san gleja ovi fudbalski mec da ne kazem duel,necu kazat okrsaj,na neki nacin dvoboj,necu rec utaknicu.Nasa momcad je u nekoliko segmentovaca bila nadmocna.U iducem sampinjonatu necu kazat da ce osvojit taj fudbalski sampinjonat ali ce biti dobri.

• Žalosno,vidim da je ovom “prvom” mediju u Širokom pa zadnja minuta vezana uz Široki tuga ,sve vam je važnije u Mostaru od Širokog,UDBINI potomci prolazi vaše vrime,jer vidite “TALAS SE”,a mi imamo sučin,a vi žalin vas

• Ostao je Široki bez svega. Ne samo finala kupa.