ŠIROKI NASTAVIO ODLIČAN NIZ, POBJEDA PROTIV KOZARE

Nogometaši Širokog Brijega nastavili su svoj odličan niz u prevenstvu. U devetom kolu na domaćem terenu slavili su protiv Kozare rezultatom 1:0.

ŠIROKI BRIJEG: Bilobrk, Diogo, Brekalo, Ješe, Bertoša, Marciano, Ivanković, Mišić, Varea, Zakarić, Roskam. Trener: Branko Karačić.

KOZARA: Popović, Petrović, Kojić, Bajić, Malbašić, Basara, Studen, Kozić, Gnjatić, Stjepanović, Gigović. Trener: Vlado Jagodić

Kozara je u Širokom Brijegu svoju šansu tražili preko kontri, no na sreću domaćina nisu uspjeli. Široki je dugo gradio svoje napade kako bi probili čvrsti bunker kojeg je Kozara postavila od samog početka susreta. Široki je već u prvom poluvremenu zaprijetio s par izglednih šansi za gol, ali na poluvrijeme se ipak odlazi rezultatom 0:0. U drugom poluvremenu Široki je nastavio svoj pritisak što se isplatilo u 76. minuti kada Brekalo trese mrežu domaćina za 1:0. Do kraja susreta rezultat se nije mjenjao.