Široki nakon velike borbe slavio u Ugljeviku

U utakmici 24. kola Premijer lige igranom u subotu u Ugljeviku nogometaši Širokog Brijega pobijedili su Zvijezdu 3:2.

Široki do vodstva dolazi u 44. minuti golom Luke Mamića, a Zvijezda ekspresno uzvraća na samom isteku prvog poluvremena kada za domaće zabija Josip Ivančić na asistenciju Dajana Ponjevića.

U istom ritmu nastavile su obje ekipe i u nastavku odlične utakmice.

Široki do novog vodstva dolazi u 61. minuti golom Mihaela Kuprešaka na asistenciju Daniela Lukića.

Za domaćine u 78. minuti zabija Godswill Vadze, da bi do ponovnog vodstva Široki došao već u 80. minuti golom Stephena Chinedua koji postavlja konačan rezultat 3:2.

Široki je u 84. minuti ostao s igračem manje nakon što je Filip Taraba zaradio drugi žuti karton.

Širokobriježani su nakon ove pobjede na sedmom mjestu, dok je Zvijezda na posljednjem mjestu prvenstvene ljestvice.

Standings provided by Sofascore

28 komentara

• Gleja sam ovi fudbalski mec,na neki nacin duel,necu kazat susret,da ne kazem dvoboj,necu kazat okrsaj.Pa dobro gledajte idemo utakmicu po utakmicu.Jaka smo ekipa i idemo na pobjedu jeli.

• pobjedi se ne gleda u zube al bender matic masic katastrofa svaki ubacaj bio prekid ili centar sut plivanje sredina terena ocajna loptu neznaju stopat napad bi i mogo nesto al ko ce im podvalit loptu

• Bravo moj Široki,pobjeda u gostima nekima smeta ,a neka pati koga smeta Široki je pobjedio,a ovaj15:39, zanimljivo prija komentira nego izađe objava neke vijesti baš neobično ili je to taj isti pišem vam pa sebi odgovaram ahaha,to je to i stalno tako aha

• 4+golova.Za obe ekipe je isti sponzor wnin.Vidi se jer su obe ekipe jake.Od ovog sponzora imamo vec 3 kluba u nizem rangu.Sloboda Leotar Radnik Bjeljina.To su klubovi kojima je wnin bio sponzor.Sada su gosku zvjezdi i sirokom.Treba li jos sta napisati.

• Sad ti smeta 15:39.Pa covik je napisao da je glejao mec.Sta ti sad smeta.Pitam tebe razvodnjenog u 16:03 u prvom odozgo komentaru jer imaju 2 u isto vrime.Jesi ti Glejao mec duel

• 1.poluvrijeme za zaborav,izgledao je NK Široki kao da su dosli negdje u prirodu na izlet,drugo pol.puno bolje još da je sudac bio korektniji možda bi bilo i ubjedljivije,pobjeda i definitivni opstanak je najvaznije iz ovog dvoboja….

• za “Konkurncija”:
      J, uspjeh je pobijediti zadnjeg. Svinjski, Seljo i CAPAJEBO su izgubili od Zvijezde – pijzde. Govori li to nešto?

• Sumnjivi Toma je bi jeli ali nebi Ja sad o tom Tomi..Gledaj Toma je Toma a u komentaru na koji ti repliciras nema nikakve sumnje.Napisano ti je onako kako i je.Budi presretan sto nesto naucis.Zapravo trebao bi nauciti ali ti i dalje prelivas iz supljeg u prazno.Sto se tice tog Tome nebi ja sad o tom Tomi Toma je Toma jeli i da niije Toma nebi ni bio Toma jeli.Nema na cemu

• Bože dragi tko je ovo gledao i ne kaže da je namješteno svaka mu čast. Igrači Zvijezde koja se bori za opstanak prima golove kao da je prijateljska utakmica, nitko se ne buni, Adaze daje gol za 2-2, njemu izgleda nisu rekli da se pušta pobjeda Širokom, zatim se odmah idući napad pušta gol Širokom, igrač koji je bliži lopti umjesto da je izbije, pada “”tražeći faul”” i Chinedu zabija za 2-3 nakon čega se apsolutno nijedan igrač Zvijezde ne buni sudcu da je možda bio faul, umjesto toga mirno odlaze na centar i do kraja utakmice šalju očite svijeće našem Benderu i čak u zadnjoj minuti utakmice igrač Zvijezde umjesto da se brzo digne ostaje ležati na travi…. Apsurdniju utakmicu u životu nisam gledao… Jadni li smo kad na Uskrs plaćamo utakmice….

• Za 16:30, da ja sam taj afirmativan za svoj grad ,svoj Široki,svoj narod Hrvatski krvario sam dragovoljac ,nisam gledao tekmu ali poslije dica su rekla dobio Široki svi sritni ,a i naš uskrsli Isus je naš put “jer Isus je moj put,Isus je moj život”hvala ti Isuse na životu i dobri ljudi sritan i blagoslovljen Uskrs od dragovoljca i veterana domovinskog rata ,živili Uskrs je i nema ljutnje volim vas sve 👋

• Za 18:26 odavno se ti lijecis,terapijas pa jos stekuces.Boj se za sebe jer imas razlog.Nemas se ti kad brinut o drugom Kazem Ja.Sto se tice ovog fudbala sto igra siroki pa to nije siroki ovo je nk neum po kvaliteti.Jadna igra kao i ovi jadnik u 18:26.Zutu i plavu obavezno crvenu i zelenu ne propustaj.Pojacaj po potrebi.

• Sta pise ovi smlaceni.Kome znas da nije lako kad siroki pobjedi?Ko nije sav svoj?Pa jedini si koji nisi sav svoj i opet stizes izazivati normalan svit.Pa koga oni mogu pobjedit smlacena i osukana nakazo.Pa jeli vidis da nemaju nista i da se uopce neznaju pravilno ni kretati a kamoli igrati nogomet.Sta onaj radi dribla sam sebe kod 1 gola.amaterska ekipa koja ni u prvenstvu san marina nebi izborila ostanak a kamoli u bh ligi.Utakmica namjestena kao i svaka njihova od pocetka prvenstva.U svojoj povjesti nk siroki nije imao ovakve poluretard tipove.

• Može ovaj krtn pod nickom “RUJAN” srat što hoć, ali ovo je bila jako lijepa utakmica, a igra Širokog za dstku. Nije Zvijzda uopće loša, ali Široki j bio bolji. Imalo se štovidjeti, a ovaj RUJAN neka uzme motiku i kopa za krumpira. Do sada je kopao samo nosinu!

• Jeli moguce da Zeljeznicar samovoljno zeli u nizi rang.Po pricama nemaju para ni za putovanja.Ajd dobro opet ne traze da izidju u europu.Ima ih i takvi koji vide spas sela od 1 pretkola i 200 tis eura.